Čtyřlístek a Mistrovství světa vynálezců

Takže knížka nakonec přece jen vyšla v nakladatelství Čtyřlístek, byť tedy pouze elektronicky.

Pokud nevíte, oč se jedná: Byl to takový pokus, který se lehce vymkl. Rozhodl jsem se napsat si jen tak pro radost příběh se starými dobrými kamarády ze Čtyřlístku, které jsme samozřejmě jako děti milovali. Měl to být příběh milý, barevný, příjemný, ztřeštěný a nezbytně taky o něco dospělejší. Nedělal jsem si žádné velké naděje, ale výsledek nakonec dopadl, nu... Dokonalé to jistě není, co na to řeknou čtenáři, to netuším, ale pro mě to dopadlo tak, jak jsem si přál. Mám z toho dobrý pocit.

Samozřejmě jsem ze všeho nejdříve napsal panu Němečkovi, jestli jako souhlasí. Pak, když to bylo hotové, jsem napsal ještě jednou. Dostal jsem odpověď z nakladatelství, že tedy prózu se vydávat nechystají, nicméně samotnou existenci díla, neže by přímo posvětili, ale nežalovali mě.

Nu a o dva roky později mi napsal pan Vít Němeček, že text náhodou našel, líbil se mu a rád by jej vydal. To bylo v červenci 2013.

V průběhu dalších dvou let se to různě ladilo, zvažovala se forma, nakonec bylo zvoleno elektronické vydání. Takže pokud máte zájem, níže je odkaz.


Ke stažení

Ukázka

Knížka k zakoupení na oficiálních stránkách Myšpulín.cz

Několik kapitol jsem vlastním hlasem přečetl a nahrál na Youtube, můžete si poslechnout na odkazech níže:
- kapitoly 1 až 4
- kapitoly 5 a 6
- kapitoly 7 a 8


Komentáře

přidat komentář